Moliūgų – žibintų fiesta
Trumpėjant dienoms ir ilgėjant rudens vakarams taip norisi jaukumo, šviesos ir šilumos. O kas gali būti jaukiau nei iš oranžinio moliūgo sklindanti šviesa tamsią rudens naktį?

Spalio 25 dienos rytą Šiluvos gimnazijos vestibiulis buvo pilnas linksmo vaikų šurmulio ir jaukios moliūgų - žibintų šviesos . Siekiant skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp gimnazijos ir šeimos, keitimąsi skirtinga kūrybine patirtimi, buvo surengta tradicinė rudeninė šventė „Moliūgų-žibintų fiesta“. Šventėje ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai ir mokytojos. Šventės dalyviai šoko, dainavo, džiaugėsi savo ir kitų žibintais. Šventės pabaigoje skanavo moliūgų sriubą, kuria pasirūpino gimnazijos valgyklos virėjos. Labai joms ačiū už gardžią moliūgienę. Po šventės bendruomenės narių skaptuoti, pjaustyti, išpiešti ir kitaip dekoruoti moliūgai-žibintai papuošė gimnazijos kiemą savo švieselėmis nušviesdami tamsėjančius rudens rytmečius.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, dideliems ir mažiems, aktyviai įsitraukusiems į šią „Moliūgų -žibintų fiestą“.

Spalio 31, 2023