,, ŠOKIO FIESTA 2021“
RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR MOKINIŲ NUOTOLINIO ŠOKIŲ KONKURSAS – FESTIVALIS

2021 m. kovo 26-27 dienomis vyko tradicinis respublikinis vaikų ir mokinių nuotolinis šokių konkursas – festivalis ,, Šokio fiesta 2021“.   Visus pasveikino šio renginio organizatorė Raseinių r. Šiluvos gimnazijos vyresnioji šokių mokytoja ir Raseinių Neringos šokių studijos vadovė Neringa Šlopšnienė. Dalyviams ji palinkėjo gražių įspūdžių, komisijai- gero vertinimo, puikios nuotaikos. Taip pat sveikinimo žodį tarė Raseinių r. Šiluvos gimnazijos direktorius Rimas Puidokas.

Komisija, vertinusi konkurso dalyvius:

Kėdainių šokių klubo ,,Vilnis“vadovė Natalija Tokareva, trenerė, zumbos instruktorė InetaBirsėnienė iš Kauno, Vilkaviškio šokio studijos ,,Šokantys bateliai“  ir ,,Aušros gimnazijos šokio kolektyvo ,,Norija“ vadovė, šokių mokytoja ekspertė, 2018m. dainų ir šokių šventės šokių dienos baletmeisterė Vilija Jakubauskė.   Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos šokių mokytoja ir šokių studijos ,,Nextstep“  vadovėBrigita Lendzevičienė.

Dalyvavo 703 šokėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Mažeikių, Kelmės, Raseinių, Šiluvos, Girkalnio, Viduklės, Gargždų, Rokiškio, Tauragės, Jurbarko, Plungės, Smalininkų, Radviliškio, Šeduvos, Vėžaičio, Širvintų, Šilutės.

Dalyviai buvo suskirstyti į 5grupes pagal amžiaus kategorijas. Komisijos vertinimas pradžiugino šokėjus, nes nė vienas neliko nuskriaustas. Visi buvo apdovanoti, nes pasidalino I- III vietas. Už tai gavo padėkas bei medalius.

Galime pasidžiaugti Raseinių rajono prizininkais:

Raseinių r. Šiluvos gimnazija:

I vieta -5kl. mok. NEDAS MUSTEIKA. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

I vieta – 12kl.  mok. NATALIJA PIKŠRYTĖ. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

II vieta – 6kl. mok. EVELINA SINKUTĖ. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

II vieta – 11kl. mok. AUSTĖJA NEVERDAUSKAITĖ. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

Raseinių Šaltinio progimnazija:

I vieta – PUG  ELZĖ KUBILYTĖ.  ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

I vieta – 1d. kl. mok. STEILA ŠLOPŠNYTĖ.  ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

I vieta – 1kl. mok.  LIEPA BALSERYTĖ. ( Ruošė šokių mokyt. InetaKumpikevičienė).

II vieta – 2kl. mok.  INESA MOCKUTĖ ir VANESA MOCKUTĖ.  ( Ruošė šokių mokyt. InetaKumpikevičienė).

II vieta – 6kl. mok. MĖJA GUDŽIŪNAITĖ ir UGNĖ BUTKUTĖ. (Ruošė šokių mokyt. InetaKumpikevičienė).

Raseinių lopšelis – darželis ,, Saulutė“:

II vieta – LĖJA GAILIUTĖ.( Ruošė vyr. šokių mokyt. Neringa Šlopšnienė).

III vieta – KAMILĖ DAMBRAUSKAITĖ ir UGNĖ TAMULYTĖ. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Aurelija Balčiūnienė ).

Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija:

I vieta – 11g1 kl. mok. KAROLINA   GEDRIMAITĖ. ( Pačios mokinės kūryba).

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija:

II vieta – 2b. kl. mok. NIKOLĖ TAROSAITĖ. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Aurelija Balčiūnienė ).

II vieta – 2a kl. mok. VAKARĖ POCIŪTĖ. ( Ruošė vyr. šokių mokyt. Aurelija Balčiūnienė ).

Kovo 31, 2021