Edukacinis renginys „Meno geometrija“ .
Birželio 10 d. 5-6 ir I g. klasės mokiniams iš kultūros paso vyko edukacinis renginys „Meno geometrija“ .

Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kad menas ir mokslas eina koja kojon jau ne vieną šimtmetį. Lektorės papasakojo apie proporcijas, aukso pjūvį. Kiekvienas mokinys, naudodamas akvarelinius pieštukus ir komponuodamas skirtingų geometrinių formų detales, sukūrė kūrinį. Šis užsiėmimas patiko visiems, ir mėgstantiems dailę – jie gavo dar vieną įrankį kūrybai, ir tiksliųjų mokslų atstovams – jiems nereikės mokintis piešti, jiems reikia tik panaudoti savo mėgiamas geometrines formas ir jų kompozicijas. Šiame edukaciniame užsiėmime buvo naudojama dailininko A. Varno parengta metodika piešimo įgūdžiams ugdyti. Ši edukacinė programa įtraukianti ir intriguojanti.

Birželio 23, 2022