RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR MOKINIŲ ŠOKIŲ KONKURSAS – FESTIVALIS „ŠOKIO FIESTA 2022“
2023 m. balandžio 24 d. nuo ankstyvo ryto rinkosi į Raseinių rajono Šiluvos gimnaziją šokėjai, iš įvairiausių Lietuvos vietų į respublikinį IMG, PUG ir 1- IV gimnazijos klasių mokinių į šokių konkursą-festivalį „Šokio fiesta 2023“. Renginio iniciatorė ir organizatorė – Neringa Šlopšnienė, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos ir Raseinių Vikt

Sveikinimo žodį tare gimnazijos direktorius Rimas Puidokas. Palinkėdamas visiems gerų emocijų.  Šokius vertino kompetentinga komisija: Gabrielė Raudytė-Dombrauskė, LMTA absolventė, choreografė, šokėja, televizijos projektų dalyvė, šokių konkursų-festivalių „Dance is passion“, „Way of dance“, „Dance and Latino is taking over“, šokių stovyklos „Laimės pieva“ organizatorė, pirmojo šokio žaidimo „Improvizz“ kūrėja Lietuvoje, Karalienės Mortos mokyklos choreografė.

Natalija Tokareva, Kėdainių šokių klubo „Vilnis“ vadovė, licencijuota sportinių šokių trenerė, Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėja.

Rima Levencova - Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos vyr. šokių mokytoja, šokių kolektyvo "Siekis" šokių vadovė, daugelį metų šokių ir kūno kalbos mokyklos "Hatora" vadovė bei šokėja, šokių konkurso "Gintarinis pavasaris" organizatorė.

Scenoje pasirodė net 796 šokio mylėtojų iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, ,Šakių, Gargždų, Plungės, Vilkaviškio, Babtų, Marijampolės, Ariogalos, Šiluvos, Priekulės, Jurbarko, Panevežio, Kelmės, Gargždų, Raseinių.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, garbės raštais, medaliais, taurėmis.

Raseinių rajono Šiluvos gimnazija užėmė šias vietas:

IMU grupė, PU grupė, 1kl, 2kl. -I -ąją vietą. 3kl., 5kl., 6-8kl. ir III g kl. - II-ąją vietą.- Neringa Šlopšnienė šokių mokytoja metodininkę.

4kl. – III- ąją vietą – Zita Balrušaitienė pradinių klasių mokytoja.

Balandžio 27, 2023