Bendradarbiavimo pamokos Vasario 16-ajai paminėti
Raseinių r. Šiluvos gimnazijos pirmokai (mokytoja Birutė Kasparienė) Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paminėjo dalyvaudami respublikiniame „Bendradarbiaujančių klasių projekte“ .

Vasario 14-15 d. Šiluvos gimnazijos pirmokai virtualiai susitiko su Šakių rajono  Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos pirmokais (mokytoja Gitana Jokimaitienė), Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos pirmokėliais (mokytoja Ingrida Račickienė), Kauno miesto Jono Pauliaus II gimnazijos pirmokais (mokytoja Jolanta Lukšienė).Visose minėtose mokyklose vyko bendros tautiškumo pamokos, kurių metu buvo pristatyti savi miestai ir miesteliai, gilinamos žinios apie Lietuvą. Skambėjo eilės apie gimtąjį kraštą, buvo kuriamas bendras akrostichas, atliekami kūrybiniai darbai. 

Neišdildomą įspūdį paliko žinių pasitikrinimas Kahoot-o viktorinoje apie Lietuvą. 

Pamokos suteikė daug teigiamų emocijų ir galimybę maloniai pabendrauti. Nuoširdžiai dėkojame kolegėms bei jų mokiniams už bendravimą ir bendradarbiavimą. Tikimės, kad su naujais draugais vyks dar ne viena pamoka, ne vienas susitikimas. 

Šis respublikinis projektas – tai džiaugsminga mūsų Laisvės žinutė Lietuvai.

Kovo 04, 2024

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras