PROJEKTO LOGOTIPO KONKURSAS
Erasmus Plius projekto ,,Be Buddy, NOT Bully" (2018-2020) vykdytojai skelbė projekto LOGO kūrimo konkursą „Būk draugas – nesityčiok“.

Pagrindinės konkurso taisyklės:

1. Konkurso tikslas yra sukurti „Erasmus + project Be Buddy, NOT Bully“, kuriame dalyvauja  mūsų gimnazija kartu su kitomis mokyklomis iš Ispanijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Turkijos, logotipas .

2. Logotipas turi simbolizuoti projektą ir esminį projekto siekius.

3. Logotipo atvaizdas turi būti pritaikytas prie įvairių viešųjų priemonių: popieriaus, laiškų, vizitinių kortelių, plakatų, elektroninio pašto, interneto svetainių ir kt.

4. Konkursas yra atviras visiems gimnazijos mokiniams.

5. Logotipas turi būti originalus ir niekur anksčiau neskelbtas.

6. Atvaizdų gali būti atliekami dviem skirtingais būdais: skaitmeniniu būdu (kompiuteriu) arba piešti bei kitaip komponuoti (laisva technika).

Konkursas vyko dviem etapais. Pirmasis etapas - gimnazijoje. Joje sukurti trys darbai buvo komisijos atrinkti. Antrasis etapas buvo vykdomas tarptautiniu lygiu. Konkursas vyko tarp 5 mokyklų (iš viso galutinio atrankos ir 15 geriausių logotipų), dalyvaujančių projektu.

Konkursą laimėjo mokinė iš Rumunijos. Šis logotipas tapo oficialiu projekto logotipu ir autobusu, kuris buvo skirtas projekto vykdymo metams visuose renginiuose ir dokumentuose, įskaitant ir galutinius produktus.

Projekto koordinatorė Indrė Jagminienė

Liepos 26, 2021