Meninio skaitymo konkursas
Kur gyvena eilėraščiai? Knygose, žurnaluose,o gal stalo stalčiuose… Ką daryti, kad jie „apsigyventų“ mumyse? Skaityti, kurti, klausytis, deklamuoti ir išgirsti, kaip juose „draugauja“ žodžiai, kaip perteikiamos emocijos balsu, mimika, judesiu.

Gražių pavasario rytą,Šiluvos gimnazijos aktų salę, buvo pilna eilėraščių. Iš kur jų tiek daug? Juos „sunešė“ vaikai – Šiluvos gimnazijos mažieji.

Mūsų gimnazijos mažieji ugdytiniai:Liepa Daujotaitė, Mija Ačaitė, Fausta Petrylaitė, Greta Pauliūtė, Estrėja Jankūnaitė, Tautvydas Sinkus ir Miglė Žalytė ,deklamavo geriausiu eilėraščiu .Miglė Žalytė atstovaus Šiluvos gimnazijos rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų konkurso. Ačiū vaikams už gražų rytą pilną gerų emocijų ir skambių žodžių.

Balandžio 11, 2023