Etikos projektinis darbas „Emocijų ir jausmų traukinys“
Emocijos ir jausmai vaidina labai svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Emocijos kyla spontaniškai ir trunka neilgai, o jausmai – kiek intensyvesni ir ilgiau trunkantys.

Kasdien mes susiduriame su emocijomis ir jausmais, kurie padeda gyventi tarp žmonių ir supančios aplinkos.

Balandžio mėnesį vyko 8-IV kl. mokinių etikos projektinis darbas „Emocijų ir jausmų traukinys“, kuriam vadovavo etikos mokytoja Janina Nyderienė. Etikos grupių mokiniai burtų keliu išsitraukė emocijų ir jausmų pavadinimus, kuriuos turėjo pavaizduoti traukinio vagonuose. Visi vagonai buvo sujungti į traukinį. Taip išėjo penkių klasių mokinių bendras darbas. Mokiniai aktyviai dalyvavo darbe ir kūrybiškai pavaizdavo savo temas. Projektinis darbas įvertintas įskaita.

Mokytoja Janina Nyderienė

Gegužės 18, 2023