Šiluvos gimnazijoje surengtas krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Vasario 16-ajai paminėti.
Vasario 18-ąją, Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje vyko 3×3 respublikis krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Sugiedojus Lietuvos himną, buvo paskelbtas turnyro atidarymas. Varžybose dalyvavo septynios,  dviejų amžiaus grupių komandos. Be šiluviškių dėl taurių dar varžėsi komandos iš Kelmės ir Raseinių raj.

Susirinkusius krepšinio mėgėjus sveikino gimnazijos direktorius Rimas Puidokas ir dėkojo visiems atvykusiems dalyviams už dalyvavimą krepšinio turnyre.

Džiaugiamės, kad gimnazijos fizinio ugdymo mokytojos Laimutės Maraulienės iniciatyva, šis turnyras jau yra tapęs tradiciniu.

Šiluvos gimnazijos informacija

Vasario 23, 2023