Ekskursija „ Pažinkime Lietuvos miestus“
Birželio 6 d. mes, 5 klasės mokiniai, vykome į ekskursiją „Pažinkime Lietuvos miestus“. Šį kartą pasirinkome Birštoną.

Čia turėjome galimybę dalyvauti įvairiose STEAM  veiklose.  Išbandėme Kneipo terapiją – basomis  ėjome akmenimis grįstu taku, kuriame kas pusantro metro keičiasi paviršiaus danga. Po procedūros ragavome Birštono natūralaus mineralinio vandens iš netoliese esančios buvetės. Vėliau plaukiojome laiveliu Nemuno upe gėrėdamiesi gamtos grožiu ir stebėdami gulbių šeimas bei kitus ten gyvenančius paukščius. Laivo kapitonas trumpai papasakojo  Birštono istoriją.

Taip pat išbandėme save pačioje ilgiausioje ir ekstremaliausioje vasaros rogučių trasoje, apsilankėme aukščiausiame apžvalgos bokšte, įkopėme į Vytauto kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas: po kojomis išsibarstęs Birštonas, puikus Nemuno vingis, Birštono bažnyčios bokštas. 

Šioje išvykoje patikrinome ne tik savo ištvermę (laiptais reikėjo įveikti apie 50 metrų aukščio šlaitą) ir drąsą, bet taip pat turėjome galimybę išbandyti veiklas, skirtas organizmo grūdinimui bei imuniteto stiprinimui. Namo  grįžome pailsėję ir gerai nusiteikę.


                              5 klasės auklėtoja Rita Jocienė

Birželio 08, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras