Poezijos skaitymas
Birželio 9d. Šiluvos gimnazijoje vyko 5-6 kl. mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkursas „Poezijos skaitymas“ („Poetry reading“), kurio tema „Metų laikai“.

Jaunieji skaitovai stengėsi ne tik aiškiai, taisyklingai tarti eilių žodžius, bet ir tinkamai intonuoti, perteikti emocijas. Mokinių pasirodymus vertino iš anglų k. mokytojų sudaryta komisija: Angelė Galinaitienė, Šiluvos gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė, Lijana Ivoškienė, Raseinių Šaltinio progimnazijos ir Jurgita Sokienė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojos metodininkės.

Nugalėtojai buvo apdovanoti Raseinių r. Švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Nijolės Vežbavičienės ir   Šiluvos gimnazijos direktoriaus Rimo Puidoko diplomais ir dovanomis.

I-oji vieta atiteko Kamilei Ačaitei, 5b kl. mokn. iš Raseinių Šaltinio progimnazijos.

II-ąją vietą pasidalijo Milana Korsakaitė, 6 kl. mokn. iš Šiluvos gimnazijos ir Lukrecija Kazlauskytė, 5 kl. mokn. iš Raseinių Šaltinio progimnazijos.

III-iają vietą užimė Viltė Bautronytė, 5a kl. mokn. iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

Visi kiti dalyviai gavo Šiluvos gimnazijos direktoriaus padėkas ir atminimo dovanėles.

Renginį organizavo anglų kalbos mokytojos metodininkės Indrė Jagminienė ir Angelė Galinaitienė.

Birželio 13, 2023