RESPUBLIKINIS ŠOKIŲ KONKURSAS – FESTIVALIS ,,ŠOKIŲ ŠĖLSMAS 2023”
Lapkričio 30 d. Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijoje vyko respublikinis 1–4 klasių mokinių šokių konkursas–festivalis „Šokio šėlsmas 2023“, į kurį rinkosi šokėjai iš įvairiausių Lietuvos vietų. Renginio iniciatorė ir organizatorė – Neringa Šlopšnienė, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos ir Raseinių r. Šiluvos gimnazijos šokių mokytoja meto

Sveikinimo žodį tarė Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos direktorius Ramūnas Bružas, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.

Šokius vertino kompetentinga komisija–Karalienės Mortos mokyklos choreografė  Lina Klepeckaitė–Diržininkienė, Klaipėdos Gedminų progimnazijos ir Karalienės Luizės jaunimo centro choreografijos studijos „Inkarėlis“ šokių mokytoja, vaikų liaudiškų šokių kolektyvo „Gedmina“ ir VšĮ „Edukateka“ merginų liaudiškų šokių kolektyvo „Aušrinė“ vadovė  Rima Levencova, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos šokio vyresnioji mokytoja ir  Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos, Kelmės r. Pakražančio gimnazijos šokio mokytoja   Gintarė Guželienė.

Scenoje pasirodė net 658 šokio mylėtojai  iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Vilkaviškio, Panevežio, Šiluvos, Šilutės, Girkalnio, Nemakščių, Tytuvėnų,Vilkijos, Palangos, Raseinių Šaltinio progimnazijos ir, be abejo, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, garbės raštais, medaliais, taurėmis ir net trys Grand Prix taurėmis.

Gruodžio 04, 2023