Integruota istorijos ir anglų kalbos pamoka, skirta ugdyti mokinių pilietiškumą ir pasididžiavimą savo kraštu
Vasario mėnesį Šiluvos gimnazijos IIIg klasės mokiniams vyko integruota istorijos ir anglų kalbos pamoka, kurią vedė mokytojos metodininkės: Renata Pielikienė ir Indrė Jagminienė. Pamokos tema – „Lietuvos laisvės kelias“. Pamokos tikslas – ugdyti mokinių pilietiškumą, tautiškumą, skatinti domėtis ir didžiuotis savo tautos istorija, plėsti anglų kal

         Pamokos metu mokiniai individualiai atliko praktinę – kūrybinę užduotį, kūrė plakatus naudodami internetinio grafinio dizaino įrankį „Canva“. Mokiniams buvo pateiktos keturios temos: 1. Lietuvos pilietis laisvės kovose. 2. Vasario 16 –oji, Lietuvos valstybės diena. 3. Istorinės Lietuvos asmenybės. 4. Lietuvos architektūra ir paveldas. Mokiniai  internete ieškojo informacijos, paveikslėlių, istorinius tekstus vertė į anglų kalbą ir sukūrė puikius plakatus, kuriuos pamokos pabaigoje pristatė klasėje. 

      Integruotoje istorijos ir anglų kalbos pamokoje, IIIg klasės mokiniai dar kartą įsitikino, kad turime kuo didžiuotis, nors esame Lietuva – tokia maža Pasaulio žemėlapyje, bet didinga ir atkakliai kurianti savo valstybės istoriją šalis.

                                                                Mokytojos Indrė Jagminienė ir Renata Pielikienė


Vasario 27, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras