Solidarumo bėgimas
Solidarumo bėgimas – tai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva, kiekvienais metais sulaukianti vis daugiau visuomenės ir mokyklų dėmesio.

Šio bėgimo misija — pasaulį daryti geresnį, skatinant solidarumą, renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų, bet ir todėl, kad vaikus mokome būti geresnius, tolerantiškesnius ir nuo mažens padėti aplinkiniams. Šiais metais prie šio bėgimo organizavimo jungiasi ir Šiluvos gimnazija! Bėgime dalyvavo net mažiausieji gimnazijos bendruomenės nariai. Džiaugiamės, kad pavyko pritraukti į  Solidarumo bėgimą daugiau nei 100 mokinių, kurie savo aukomis prisidėjo prie šios organizacijos kilnaus tikslo. Dalinamės bėgimo akimirkomis.

Lapkričio 09, 2021