„Stabdyk nusikalstamumą“

Kovo 25 d., gimnazijoje svečiavosi Judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus pirmininkas, pareigūnas Darius Joneikis. Mokiniams pasakojo apie naujas grėsmes el. cigarečių vartojime ir naujas rinkoje prieinamas psichoaktyvias medžiagas. Buvo parodyta vėžiu sergančio žmogaus imitacinė burna, indas dervų, liekančių per metus kasdien rūkančio žmogaus plaučiuose. Taip pat buvo pasakojama apie elektroninių cigarečių daromą žalą, padarinius. Paskaitos klausė 6 - 8 ir I -II kl. mokiniai.

Paskaitos buvo labai įdomios ir naudingos, už jas dėkojame Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui.

Kovo 31, 2022