Integruotoje gamtos mokslų konferencijoje „Gamta. Mokslas. Žmogus“ pristatytas atliktas chemijos – biologijos tiriamasis darbas.
Kovo mėn., kuomet minima Pasaulinė žemės diena, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje kasmet vyksta gamtamokslinė konferencija, į kurią susirenka žingeidūs mokiniai, pristatyti atliktus tiriamuosius darbus.

Į šią konferenciją vyko ir mūsų gimnazijos mokinės: Deimantė Danusaitė (I g) ir Rimantė Mitkevičiūtė (II g). Jos pristatė atliktą tiriamąjį darbą „Šampūno iš natūralių žaliavų gamyba ir jo plaunamosios galios tyrimas“. Į konferenciją, mokymosi bei pažinimo tikslais taip pat vyko 8 klasės mokiniai: Giedrė Armoškaitė ir Gvidas Ramanauskas. Renginio metu mokiniai klausėsi ne tik mokinių parengtų pranešimų, bet ir į svečius atvykusios Tytuvėnų regioninio parko ekologės Deimos Pranckūnienės paskaitos. Taip pat buvo pademonstruotas 3D akinių taikymas gamtos mokslų pamokose.

Mokiniai iš konferencijos grįžo pasisėmę daug naudingos informacijos, o svarbiausia, įkvėpti tolimesniems gamtamoksliniams tyrinėjimams!

Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė

Balandžio 05, 2023