Pilietinė akcija „Lietuvos spalvos“
Pilietiškumo ugdymo mokiniams tikslas yra skatinti aktyviai ir atsakingai dalyvauti mokyklos, vietos bendruomenės ir visuomenės gyvenime.

. Dalyvavimas visuomeninėje veikloje ir pokyčių inicijavimas bendruomenėje – tai ypač svarbi ugdomosios veiklos sritis, skirta praktiniams mokinių  gebėjimams ugdytis. Praktinius  gebėjimus mokiniai gali išsiugdyti  tik patys aktyviai dalyvaudami pilietinės  bendruomenės gyvenime, bet tam, kad galėtų dalyvauti, jiems turi būti sudarytos galimybės, o patys jauni žmonės apie jas turi žinoti.

Mūsų gimnazijoje daug dėmesio skiriama pilietiškumo ugdymui. Mokytojų ir mokinių iniciatyva vyksta įvairios pilietinės akcijos, integruotos veiklos, neformalaus ugdymo užsiėmimai. Spalio mėnesį vyko pilietinė akcija „Lietuvos spalvos“, kurioje dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė. Mokiniai kartu su savo mokytojais  gamino mozaikas iš rudens gėrybių, puošė jomis gimnazijos erdves. Akcijos tikslas –skatinti mokinius įgyvendinti naujas, originalias pilietiškumo idėjas, pristatyti vykdomas veiklas, mokyti juos kūrybiškai ir draugiškai dirbti komandoje.

Šios akcijos iniciatoriai buvo 5 klasės mokiniai ir jų auklėtoja Rita Jocienė. Dėkojame visai bendruomenei už susitelkimą ir kūrybiškumą.

Mokytoja Rita Jocienė

Spalio 27, 2022