Edukacinė išvyka į Tado Ivanausko zoologijos muziejų.
Gruodžio 20 dieną II klasės mokiniai su auklėtoja Janina Nyderiene vyko į Kauną. Jau nuo 5 klasės tapo tradicija, prieš Kalėdas važiuoti į ekskursiją.

Šiemet buvo aplankytas Tado Ivanausko zoologijos muziejus. Šis muziejus yra didžiausias lietuviškas zoologijos muziejus. Jis išsidėstęs per tris aukštus ir turi šešias ekspozicines sales. Ekspozicija išdėstyta stenduose nuo primityviausių iki sudėtingiausių organizmų. Mokiniai stebėjo, kaip vyko evoliucija ir kaip kito gyvoji gamta. Jie apžiūrėjo daugialąsčių organizmų, gyvūnų, paukščių, roplių, žuvų, kirmėlių, vabzdžių, šliužų iškamšas ir medžioklės trofėjus. Mokiniai pasižiūrėjo filmuotą, animuotą medžiagą apie biogrupių atstovus, virtualiai keliavo po gyvąją gamtą, klausėsi paukščių balsų. 

Muziejaus gidė labai įdomiai pasakojo apie muziejaus įkūrėją, apie gyvūnus ir augalus, atsakinėjo į mokinių užduodamus klausimus. Apžvalginė edukacija vyko dvi valandas.

Mokiniai gavo daug naujos ir vertingos informacijos, grožėjosi gyvūnų iškamšomis ir patyrė daug įspūdžių. Išvyka buvo vertinga ir turininga.

 

II klasės auklėtoja Janina Nyderienė

Gruodžio 21, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras