RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR MOKINIŲ ŠOKIŲ KONKURSAS – FESTIVALIS „ŠOKIO FIESTA 2024“
2024 m. gegužės 10 d. nuo ankstyvo ryto į Raseinių rajono Šiluvos gimnaziją rinkosi šokėjai iš įvairiausių Lietuvos vietų į respublikinį IMG, PUG ir 1- IV gimnazijos klasių mokinių šokių konkursą-festivalį „Šokio fiesta 2024“.

Renginio iniciatorė ir organizatorė – Neringa Šlopšnienė, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos ir Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos šokių mokytoja metodininkė. Šis konkursas jau 10- asis. Šokius vertino kompetentinga komisija. Scenoje pasirodė net 491 šokio mylėtojas iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių,   Vilkaviškio, Rokiškio, Tauragės, Viduklės, Girkalnio, Šiluvos, Jurbarko, Raseinių. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, garbės raštais, medaliais, taurėmis.

Raseinių rajono Šiluvos gimnazija užėmė šias vietas:

IMG- I – ąją vietą, PUG- I – ąją vietą, 1kl. II – ąją vietą, 2kl. II – ąją vietą, 3kl. I – ąją vietą, 4kl. II – ąją vietą, 5kl. II – ąją vietą, 8kl. II – ąją vietą, III kl. II – ąją vietą. Solistės 5kl. Goda Neverdauskaitė, Auksė Kundrotaitė užėmė II – ąją vietą. 3 kl. solistė Gustė Vinčiūnaitė užėmė II – ąją vietą.

Šokio mokytoja metodininkė Neringa Šlopšnienė

Gegužės 20, 2024