Draugiškos sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ Vasario 16-ajai paminėti
Vasario 14 dieną, Šiluvos gimnazijos sporto salėje, įvyko 1, 3, 4 klasių draugiškos sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ Vasario 16-ajai paminėti.

. Ketvirtos klasės mokytoja Nijolė Petrauskienė pasveikino varžybų dalyvius ir priminė vaikams ne tik sporto reikšmę vaikų gyvenime, bet ir tai, kad šios žaidynės skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Žaidynių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą ir aktyvų žmogų, suprantantį fizinio aktyvumo ir sporto svarbą. Pasidaliję į mišrias komandas, mokiniai dalyvavo įvairiose estafetėse: su lankais, kamuoliais, teniso kamuoliukais. Po varžybų, mokiniai susėdę ratu, pasidalijo savo įspūdžiais ir dar palenktyniavo, kas greičiau sudėlios Lietuvos dėlionę.

Dalyvaudami komandoje mokiniai ugdėsi olimpinę dvasią, pareikalavusią iš vaikų tarpusavio draugiškumo, solidarumo ir kilnaus elgesio žaidynių metu.

Kovo 04, 2024