Tarpklasinis I- IV kl. gimnazistų diktanto konkursas ,, Pasak V. Mykolaičio- Putino“
V. Mykolaitis – Putinas gimė 1893metais. Šiemet minimos 130- osios jo gimimo metinės.

Norėdami paminėti šią sukaktį, organizavome tarpklasinį I- IV klasių diktanto konkursą, kuriame dalyvavo 52 gimnazistai. Nė vienos klaidos nepadarė abiturientė Eglė Kalendaitė. Tik po vieną rašybos klaidą įvėlė Dovydas Valinčius ( IIIkl.), Eglė Stugytė ( III kl.), Vilmantė Naikutė ( II kl.), Greta Vaičikauskaitė ( I kl.)Tik po dvi skyrybos klaidas padarė abiturientės Skaistė Griciūtė ir Beatričė Mažeikaitė bei Gintarė Kundrotaitė ( III kl.)

V. Mykolaitis- Putinas rašė, kad tautos idėjos esmė buvo tobulinti individo kūrėjo asmenybę, kad jo tauta neliktų ,kaip sakoma, ,,ir tamsi, ir juoda“. Mokiniai, rašę diktantą, įrodė, kad jiems netinka kažkada pasakyti žodžiai. V. Mykolaitis – Putinas ragino pakilti iš tamsos į šviesą, ką ir stengiasi daryti mūsų gimnazistai.

Džiaugiamės visais rašiusiais, sveikiname tuos, kuriems sekėsi geriausiai.

Lietuvių kalbos mokytojos

Vasario 06, 2023