Atvirukas draugui

Raseinių r. Šiluvos gimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės mokiniai dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje kūrybinių darbų parodoje ,,Atvirukas draugui”. Vaikų darbeliai buvo eksponuojami Ariogalos miesto bibliotekoje ir padovanoti Ariogalos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje gulintiems ligoniams bei Ariogalos bibliotekos skaitytojams artėjančių Šv. Kalėdų, Naujųjų metų proga. Mokiniams kurti atvirukus padėjo priešmokyklinės ugdymo grupės mokytoja ir socialinė pedagogė.

Džiuljeta Lanzbergienė, Rasa Milaševičienė

Gruodžio 29, 2023