„Pyragų diena“
Sutinkate, kad gabalėlis gardaus pyrago gali praskaidrinti niūrią dieną? Pasirodo, pyrago gabalėlis gali daug daugiau, o puikus to įrodymas – Pyragų diena. Tad lapkričio 8–osios rytą Šiluvos gimnazijos vestibiulis kvepėjo pyragais!!!

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo mokytojų iniciatyvą organizuoti Pyragų dieną palaikė visas kolektyvas. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė: vaikučių tėveliai, darbuotojai.

Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manome, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą.

Akcijos metu surinkti 285 eurai, kurie paaukoti „RIMANTO KAUKĖNO LABDAROS IR PARAMOS FONDUI“. Rimanto Kaukėno paramos grupė yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 m. veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Kiek daug mes kartu galime nuveikti. Ačiū už Jūsų gerumą! Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.

Organizatoriai.

Lapkričio 09, 2022