ŽEMĖ - MŪSŲ NAMAI
Kovo mėnesį vyko Raseinių rajono pradinių klasių mokinių virtualus piešinių konkursas ,,Žemė – mūsų namai“, skirtas Žemės dienai paminėti.

renginio tikslas - propaguoti Pasaulinę Žemės dieną, skatinti mokinius suvokti ir perteikti dailės kūrinyje gamtinę aplinką, ugdyti ekologines nuostatas, suvokti save kaip atsakingą bendruomenės narį, rūpintis savo ir mūsų žemės likimu, lavinti mokinių meninę saviraišką. Konkurso dalyviai – Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokiniai. Mokinių darbų vertinimo kriterijai: kūrybiškumas, meniškumas, originalus konkurso temos interpretavimas, tvarkingumas, savarankiškumas. Iš 2 klasės grupės tarp atrinktų 5 geriausių darbų laureato vardą pelnė Austėja Stunžėnaitė, mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Kūrybiniai darbai patalpinti  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt ir Facebook paskyroje.

Kovo 26, 2024