,,TALENČIUKAI 2022“
2022 m. kovo 30 d. vyko RASEINIŲ RAJONO UGDYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ/VAIKŲ NUOTOLINIS KONKURSAS ,,TALENČIUKAI 2022“

Konkurse dalyvavo 172 dalyviai, viso 38 pasirodymų. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikai ir 1-4 klasių mokiniai.

Konkurso dalyviai buvo skirstomi į 3 amžiaus grupes.

Pasirodymus vertins Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos padėkomis. Komisija išrinko pačius geriausius talentus, pagal amžiaus kategorijas buvo skirtos I, II, III vietos.

Mokytojams, parengusiems dalyvius, buvo išrašytos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos pažymos.

I -oje amžiaus gr. 1-ąją vietą laimėjo Raseinių r. Šiluvos gimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės mokinė Eva Andruškaitė -eilėraštis ,,Mes kartu“. Mokinę paruošė Vyr. mokytoja Rasa Milaševičienė.

Taip pat dalyvavo Raseinių r.Šiluvos ginazijos šie mokiniai:

PUG, šokis ,, Street Dance“.

Antroji ikimokyklinė gr., daina ,,Mano Lietuva“.

1kl. Alvidas Galinis , ,, Jaunasis ūkininkas“.

1kl. Gustė Vinčiūnaitė ,,Gimnastika“.

1kl. Gytis Ševelis ,, Lego“.

1kl. Ignas Radzišauskis ,, Jaunasis poetas“.

2kl. Dovydas Buivydas , eilėraštis ,, Dviratis“.

2kl. Dovydas Buivydas, Milda Baltrušaitytė, Gabija Vasiliauskaitė, šokis ,, Tiki tiki“.
      3kl. Jonas Radzišauskis, eilėraštis ,, Legenda apie Vilniaus pilį“.

3kl. Marija Teišerskaitė, piešinys ,, Pavasaris kaime“.

3kl. Milda Žalytė piešinys ,, Močiutės portretas“.

3kl. Auksė Kundrotaitė piešinys ,, Namas Dzūkijoje“.

Konkursą organizavo   Neringa Šlopšnienė, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos šokių mokytoja  metodininkė, ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Balandžio 04, 2022