„ Kings“ olimpiada

Mūsų gimnazijoje I klasės mokinė Greta Vaičikauskaitė dalyvavo „Kings“ Lietuvių kalbos olimpiados finale ir pasiekė antrąjį žinių lygmenį savo amžiaus grupėje. Greta surinko 90,94 % iš 100% ir užėmė 31 –ąją vietą Lietuvoje.

Mokinė pasidalino mintimis, kokios užduotys buvo olimpiadoje, kas labiausiai patiko, kas buvo sunkiausia. Štai, ką pasakoja Greta:

• Dalyvauti “Kings” dar mažą paskatino pradinių klasių mokytoja Jurga Urbonavičienė. Nuo tada ir tikrinuosi savo žinias ir gebėjimus. Labiausiai patinka morfologijos užduotys. Pakankamai sudėtinga būna kirčiuoti. Praėjusį rudenį laimėjau bonzos medalį, pavasarį - sidabro. Kartais pagalvoju, kad viskas, daugiau nedalyvausiu, tačiau, kai pastangos ir žinios būna įvertintos, atsiranda motyvacija vėl ir vėl dirbti, siekti kuo geresnių žinių.

Jaunoji žurnalistė   Beatričė Mažeikaitė

Rugsėjo 20, 2022