#IŠSIŠOKBEPATYČIŲ

2020m. kovo mėnesį „Vaikų linija“kartu su Vilniaus miesto šokio teatru „Low Air“ kvietė dalyvauti Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ ir dalyvauti šokio iniciatyvoje #IŠSIŠOKBEPATYČIŲ! Parodyk savo nepritarimą patyčioms šokiu!

Šiluvos gimnazijos šokių mokytoja Neringa Šlopšnienė į aktų salę sukvietė 8-12kl. mokinius,  kurie mokėsi šokio. Nusifilmavę medžiagą nusiuntė konkurso organizatoriams - šokio teatrui ,,Low Air”. Spalio 28d. sulaukė  atsakymo, kad pasisekė puikiai. Šiluvos gimnazijos mokiniai laimėjo nemokamai žiūrėti spektaklį ,, Kelionė namo” ir susitikimą - diskusiją su šokio teatro aktoriumi ir režisieriumi Laurynu Žakevičiumi.  Viskas vyks nuotoliniu būdu 2020m. lapkričio 11d. 11 val.

Paskelbta Lapkričio 09 2020